skip to Main Content
B5-kamp

B5-kamp

Zondag 23-06-2019  
plaatsZoetermeerzwembad De Veur
inzwemmen14.00 uur
aanvang14.30 uur
inschrijving
programma
uitslag wedstrijd
uitslag zwemmer
ONK lb

ONK lb

Vrijdag 21 t/m zondag 23-06-2019  
plaatsAmersfoortzwembad Amerena
inzwemmen08.00 uur
aanvang09.00 uur
inschrijving
programma
uitslag wedstrijd
uitslag zwemmer
B Kampioenschappen

B Kampioenschappen

Zondag 16-06-2019  
plaatsDen HaagHofbad
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programma
uitslag wedstrijd
uitslag zwemmer
NJJK lb

NJJK lb

Donderdag 13 t/m zondag 16-06-2019  
plaatsEindhovenPieter van den Hoogenband Zwemstadion
inzwemmen07.30 uur
aanvang08.30 uur
inschrijvingX
programma
uitslag wedstrijd
uitslag zwemmer
Clubkampioenschappen

Clubkampioenschappen

Zaterdag 08-06-2019  
plaatsLeidenVijf Meibad
inzwemmen15.00 uur
aanvang15.30 uur
inschrijvingX
inschrijving recreantenX
programma
uitslag wedstrijd
uitslag zwemmer
Regio miniorenfinales

Regio miniorenfinales

Zondag 02-06-2019  
plaatsDordrechtSportboulevard Dordrecht
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijving-
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Regio miniorenfinales

Regio miniorenfinales

Zaterdag 01-06-2019  
plaatsDen HaagHofbad
inzwemmen14.30 uur
aanvang15.00 uur
inschrijving-
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Regiokampioenschappen

Regiokampioenschappen

Zater- en zondag 25/26-05-2019  
plaatsDen HaagHofbad
inzwemmen ochtendsessie08.45 uur
aanvang ochtendsessie09.30 uur
inzwemmen middagsessie12.45 uur
aanvang middagsessie13.30 uur
inschrijvingX
programma sessie 5X
programma sessie 6X
programma sessie 7X
programma sessie 8X
uitslag wedstrijd sessie 5X
uitslag wedstrijd sessie 6X
uitslag wedstrijd sessie 7X
uitslag wedstrijd sessie 8X
uitslag zwemmerX
Regiokampioenschappen

Regiokampioenschappen

Zater- en zondag 18/19-05-2019  
plaatsDen HaagHofbad
inzwemmen ochtendsessie08.45 uur
aanvang ochtendsessie09.30 uur
inzwemmen middagsessie12.45 uur
aanvang middagsessie13.30 uur
inschrijvingX
programma sessie 1X
programma sessie 2X
programma sessie 3X
programma sessie 4X
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Minioren-swimkick

Minioren-swimkick

Zondag 12-05-2019  
plaatsSassenheimWasbeek
inzwemmen16.15 uur
aanvang16.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
LAC

LAC

Zondag 12-05-2019  
plaatsLeidenVijf Meibad
inzwemmen06.45 uur
aanvang07.15 uur
inschrijvingX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B5-kamp

B5-kamp

Zondag 05-05-2019  
plaatsZoetermeerzwembad De Veur
inzwemmen14.00 uur
aanvang14.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
ONMK lb

ONMK lb

Donderdag 02 t/m zondag 05-05-2019  
plaatsAmersfoortzwembad Amerena
inzwemmen08.00 uur
aanvang09.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B5-kamp

B5-kamp

Zondag 14-04-2019  
plaatsBergschenhoekzwembad De Windas
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
niveauwedstrijd

niveauwedstrijd

Zondag 07-04-2019  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
ROM

ROM

Zaterdag 06-04-2019  
plaatsZwijndrechtzwembad De Hoge Devel
inzwemmen14.00 uur
aanvang14.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijd
uitslag zwemmer
Swim Cup

Swim Cup

Donderdag 04 t/m zondag 07-04-2019  
plaatsDen Haaghet Hofbad
inzwemmen16.00 uur
aanvang17.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
LAC

LAC

Zaterdag 30-03-2019  
plaatsLeidenVijf Meibad
inzwemmen06.45 uur
aanvang06.15 uur
uitslag zwemmerX
B-competitie

B-competitie

Zondag 24-03-2019  
plaatsAlkmaarzwembad Hoornse Vaart
inzwemmen13.15 uur
aanvang13.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
D-competitie

D-competitie

Zondag 24-03-2019  
plaatsRoelofarendsveenzwembad De Tweesprong
inzwemmen14.30 uur
aanvang15.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
LAC

LAC

Donderdag 21-03-2019  
plaatsLeidenVijf Meibad
inzwemmen06.45 uur
aanvang06.15 uur
uitslag zwemmerX
Junioren/jeugd

Junioren/jeugd

Zondag 17-03-2019  
plaatsAmsterdamSloterparkbad
inzwemmen LET OP GEWIJZIGD!13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Niveauwedstrijd

Niveauwedstrijd

Zondag 10-03-2019  
plaatsWassenaarSterrenbad
inzwemmen15.30 uur
aanvang16.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Speedo Jaargangwedstrijden

Speedo Jaargangwedstrijden

Zaterdag en zondag 09/10-03-2019  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.15 uur
inschrijvingX
startlijstenX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
LAC

LAC

Zondag 03-03-2019  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Minioren/junioren

Minioren/junioren

Zondag 17-02-2019  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
ROM

ROM

Zondag 17-02-2019  
plaatsDordrechtOptisport sportboulevard Dordrecht
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programmaX X
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Limietwedstrijd

Limietwedstrijd

Zaterdag 16-02-2019  
plaatsDrachtenDe Welle
inzwemmen16.25 uur
aanvang17.00 uur
inschrijvingX
programma-
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B-competitie

B-competitie

Zondag 10-02-2019  
plaatsHoofddorpsportcomplex Koning Willem Alexander
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
D-competitie

D-competitie

Zondag 10-02-2019  
plaatsLeidenzwembad Vijf Mei
inzwemmen15.00 uur
aanvang15.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Minioren/swimkick

Minioren/swimkick

Zondag 27-01-2019  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
ONMK

ONMK

Donderdag 24 t/m zondag 27-01-2019  
plaatsZwollezwembad De Vrolijkheid
inzwemmen ochtendsessie08.00 uur
aanvang ochtendsessie09.00 uur
inzwemmen middagsessie12.30 uur
aanvang middagsessie13.30 uur
inschrijvingX
livetimingX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Meeting de Janus

Meeting de Janus

Zaterdag 26 t/m zondag 27-01-2019  
plaatsSeraingPiscine Olympique de Seraing
extra informatieX
inzwemmen ochtendsessie07.30 uur
aanvang ochtendsessie08.30 uur
inzwemmen middagsessie13.30 uur
aanvang middagsessie14.30 uur
inschrijvingX
livetimingX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Junioren/jeugd

Junioren/jeugd

Zondag 20-01-2019  
plaatsDen Haaghet Hofbad
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B-competitie

B-competitie

Zondag 13-01-2019  
plaatsIJmuidenzwembad De Heerenduinen
inzwemmen15.15 uur
aanvang15.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Districtscompetitie

Districtscompetitie

Zondag 13-01-2019  
plaatsNoordwijkzwembad BinnenZee
inzwemmen15.00 uur
aanvang15.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
LAC

LAC

Zondag 06-01-2019  
plaatsLeiden VMzwembad Vijf Mei
inzwemmen13.15 uur
aanvang13.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
ONK

ONK

Vrijdag 21 t/m zondag 23-12-2018  
plaatsTilburgzwembad Drieburcht
inzwemmen ochtendsessie08.00 uur
aanvang ochtendsessie09.00 uur
inzwemmen middagsessie15.30 uur
aanvang middagsessie16.30 uur
inschrijvingX
livetimingX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B5-kamp

B5-kamp

Zondag 16-12-2018  
plaatsLeidenzwembad Vijf Mei
inzwemmen15.00 uur
aanvang15.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
NK junioren en jeugd

NK junioren en jeugd

Donderdag 13 t/m zondag 16-12-2018  
plaatsEindhovenPieter van den Hoogenband zwemstadion
inzwemmen ochtendsessie 07.30 uur
aanvang ochtendsessie08.30 uur
inzwemmen middagsessie 15.30 uur
aanvang middagsessie16.30 uur
inschrijvingX
livetimingX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Regio Open Masters

Regio Open Masters

Zondag 09-12-2018  
plaatsVlaardingenzwembad De Kulk
inzwemmen12.30 uur
aanvang13.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Minioren/junioren

Minioren/junioren

Zondag 09-12-2018  
plaatsZoetermeerzwembad De Veur
inzwemmen14.15 uur
aanvang14.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Niveauwedstrijd

Niveauwedstrijd

Zondag 02-12-2018  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Regio Kampioenschappen

Regio Kampioenschappen

Zater- en zondag 24/25-11-2018  
plaatsDordrechtOptisport sportboulevard Dordrecht
inzwemmen ochtendsessie08.45 uur
aanvang ochtendsessie09.30 uur
inzwemmen middagsessie12.45 uur
aanvang middagsessie13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Regio Kampioenschappen

Regio Kampioenschappen

Zater- en zondag 17/18-11-2018  
plaatsDordrechtOptisport sportboulevard Dordrecht
inzwemmen ochtendsessie08.45 uur
aanvang ochtendsessie09.30 uur
inzwemmen middagsessie12.45 uur
aanvang middagsessie13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Minioren Club Meet

Minioren Club Meet

Zondag 11-11-2018  
plaatsAlphen ad Rijnzwembad Aquarijn
inzwemmen12.30 uur
aanvang13.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
uitslag puntenaantalX
Junioren/jeugd

Junioren/jeugd

Zondag 04-11-2018  
plaatsHoofddorpSportcomplex koning Willem-Alexander
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
REGIO OPEN MASTERS

REGIO OPEN MASTERS

Zondag 04-11-2018  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
LAC 200 ws.

LAC 200 ws.

Dinsdag 30-10-2018  
plaatsLeiden zwembad Vijf Mei
inzwemmen18.15 uur
aanvang18.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B5-kamp

B5-kamp

Zondag 28-10-2018  
plaatsSassenheimzwembad De Wasbeek
inzwemmen16.15 uur
aanvang16.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Junioren/jeugd

Junioren/jeugd

Zondag 21-10-2018  
plaatsHoofddorpSportcomplex koning Willem Alexander
inzwemmen13.30 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Minioren/Swimkick

Minioren/Swimkick

Zondag 14-10-2018  
plaatsDen Haagzwembad De Waterthor
inzwemmen13.15 uur
aanvang14.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
B-competitie

B-competitie

Zondag 07-10-2018  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
D-competitie

D-competitie

Zondag 07-10-2018  
plaatsLeidenZwembad Vijf Mei
inzwemmen15.15 uur
aanvang15.45 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Regio Open Masters

Regio Open Masters

Zondag 30-09-2018  
plaatsPapendrechtSport Papendrecht
inzwemmen14.30 uur
aanvang15.00 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Niveauwedstrijd

Niveauwedstrijd

Zondag 30-09-2018  
plaatsLeidenzwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
NK estafette

NK estafette

Zondag 30-09-2018  
plaatsEindhovenP. vd Hoogenband zwemstadion
inzwemmen-
aanvang11.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmer-
Minioren/junioren circuit

Minioren/junioren circuit

Zondag 23-09-2018  
plaatsLeiden zwembad De Zijl
inzwemmen13.00 uur
aanvang13.30 uur
inschrijvingX
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Club Meet Masters

Club Meet Masters

Zondag 15-09-2018  
plaatsAlphen a/d Rijn zwembad Aquarijn
inzwemmen15.30 uur
aanvang16.00 uur
inschrijving-
programmaX
uitslag wedstrijdX
uitslag zwemmerX
Back To Top