Op deze pagina vind je informatiemateriaal dat uitleg geeft over het gebruik van de opbouw en afbouw van zwembad De Vliet, voor zowel het gebruik van het scorebord als het inleggen en weer weghalen van de lijnen en doelen.
Scorebord – instructie video’s
powerpoint templates Scorebord
VEELGESTELDE VRAGEN (FAQ)
Er is een probleem met de netwerkconnectie. Controleer of de netwerkkabel er goed in zit. Als dat niet tot verbetering leidt sluit de software dan af. Klik hiervoor rechtsboven in de hoek. Er verschijnen drie knoppen waarvan de meest rechter knop de uitknop is.

Controleer rechtsonder in Windows of je een netwerksymbool ziet

Als er inderdaad een netwerksymbool is dan is meestal het opnieuw opstarten van de software de oplossing. Dubbelklik hiervoor op het viewall icoon in het lichblauwe vak op de desktop. Als dat niet werkt bel Juriaan of Richard. Mogelijk kunnen zij helpen van afstand.
Druk op de bediening op de knop ‘Toon scorebord en schotklokken’. Hierdoor worden de juiste schermen getoond.
Controleer of de wedstrijd gestart is. Dat kan je zien doordat er geen groene knop ‘start de wedstrijd’ zichtbaar is, maar een rode knop ‘beëindig wedstrijd’. Als er wel een groene kop is, start dan alsnog de wedstrijd. Nu kan je de bediening wel doen.
Een andere oorzaak is dat de wedstrijd niet in periode 1 staat, maar op Aanvang. Je ziet dan een A bij periode. Druk op het +-je om naar de goede periode te gaan.
Je kan altijd dubbelklikken op de wedstrijd die actief is. Dat zie je aan het icoontje met een zegel. Als je dubbelklikt krijg je weer de pop-up met de namen. Hier kan je een naam wijzigen.

