Skip to content

SCHRIJF JE IN VOOR DE 2025 ASM 100X100!

Op zaterdag 27 december 2025 vindt in Combibad De Vliet de jaarlijkse Albert Spijker Memorial (ASM) plaats, een zwemevenement voor alle niveaus. Zwemmers kunnen hun eigen uitdaging kiezen, zoals de bekende 100×100 meter, of een andere afstand die past bij hun tempo en uithoudingsvermogen.

Het evenement staat in het teken van het goede doel: het Willem-Alexander Kinderziekenhuis (WAKZ). De afgelopen jaren zijn indrukwekkende bedragen opgehaald, en ook dit jaar willen we samen een recordbedrag inzamelen. Deelname is gratis, maar donaties worden van harte aangemoedigd via de speciale uitdagingspagina.

Inschrijven kan via het formulier op onze website en de Inschrijving sluit op zaterdag 20 december. Geef bij inschrijving je starttijd en eventuele voorkeuren aan, zoals zwemmen met teamgenoten. Het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er snel bij!

Voor een sfeerimpressie van dit geweldige event in 2024, volg deze link.

Laat zien hoeveel je kunt zwemmen en draag bij aan een prachtig initiatief. Alle vragen kunnen worden gestuurd naar asm@zvl-1886.nl. Mis het niet, en doe mee!

ASM 2025 JEUGD WATERPOLO TOERNOOI

Ook dit jaar gaan we, tijdens de 2025 Albert Spijker Memorial 100×100, ons weer in zetten voor het goede doel: Het Willem-Alexander Kinderziekenhuis. Op zaterdag 27 december organiseren we een waterpolotoernooi voor de jongste jeugd. Kom je meedoen? Volg deze link voor alle informatie en om je in te schrijven voor dit toernooi!!

 

Back To Top