Skip to content

KICK-OFF DAG ZVL-1886

‘Waarom blijven die eenden dan wel wit?’
Net uit de sloot, zwarte modder van oor tot oor, water druppelde nog langs zijn broek naar beneden, was dit niet eens zo’n vreemde vraag. Lang tijd om hierbij stil te gaan, was er niet. Hij wilde door.

Zaterdag 8 september was de kick-off dag van ZVL-1886. Op de Elza Hoeve was een prachtig parcours uitgezet. Sloot in, sloot uit en er overheen. Tussen de koeien door en naar de volgende hindernis. Van jong tot wat ouder hadden het leuk. De dag werd afgesloten met een gezellige barbecue. Het was een mooi begin van het nieuwe seizoen!

Hier vind je alle foto’s van de kick-off. De foto’s overdag zijn van Eric Geelen en Mariët Ouwehand. De foto’s om en rond de barbecue zijn gemaakt door Henny Blansjaar.

 

Mocht je bezwaar hebben tegen plaatsing van een foto van jezelf, je zoon of dochter, dan kun je ons te mailen op privacy@zvl-1886.nl  De foto wordt dan zo snel mogelijk verwijderd. Meer informatie over de AVG en hoe wij deze voorlopig zullen hanteren, vind je hier.

 

Back To Top